Paskelbta  Rgp 10, 2017

SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Žmogus, kuris žinojo viską : 98 kūrybinio įkvėpimo istorijos / Tomas Ramanauskas, Kristupas Sabolius. – Vilnius : Dega dangus, 2014. – 213, [2] p. : iliustr. – ISBN 978-609-95687-0-6

NK Zmogus kuris zinojo viska
Knygos autoriai:
TOMAS RAMANAUSKAS
Vienas iš idėjų agentūros „NEW!“ įkūrėjų, generuojantis idėjas, komunikaciją ir apie tai dėstantis. Dirbo MTV kūrybos vadovu, leido žurnalą, rašė apie kiną,su bendraminčiais atidarė kino teatrą Vilniaus senamiestyje. 2015 m. debiutavo kaip filmo režisierius.
KRISTUPAS SABOLIUS
Filosofijos mokslų daktaras, VU docentas ir rašytojas, išleidęs romaną ir keletą knygų vaizduotės tema. Kartu su režisieriumi Ignu Jonynu parašė scenarijų filmui „Lošėjas“, kuris buvo įvertintas ne viename tarptautiniame festivalyje, o 2014 m. pripažintas geriausiu filmu Lietuvoje.

Koučingo vadovėliai, greitos formulės ir trys būdai, kaip tapti kūrybingam. Visa tai yra nesąmonė. Jei kas nors sako, kad žino trumpą kelią į išradingųjų pasaulį, tikrai meluoja. Kūryba gimdo naujoves, kurios iki šiol neegzistavo. Jokie dėsniai ar sistemos kūrybingumui negalioja iki galo.
Belieka nuolatinė paieška ir įkvepiantys pavyzdžiai. Užuot pateikę saldžias cukraus piliules, autoriai – Tomas ir Kristupas – siūlo 98 nuostabą keliančias asmenybių istorijas. Tai atvejai, įvykiai, vizijos, sprendimai, kai ieškodamas atsakymų ir išeičių kas nors pasielgė neprastai ir laimėjo.
Knygoje įtraukta istorija apie žmogų, kuris žinojo viską. Tai knygos pavadinimas, ir kūrybingumo pratimas. 102 talentingi kūrėjai iš viso pasaulio specialiai vizualizavo šią beveik fantastinio herojaus idėją. Visko žinoti neįmanoma. Bet noras žinoti viską, tas nepasotinamas žingeidumas neišvengiamai sukelia kūrybingumo būseną.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 13,478
VERSLUMO UGDYMUI
GARSINIAI SKAITYMAI ,,VAKARAI SU IEVA SIMONAITYTE“ VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų