Paskelbta  Rgp 10, 2017

SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

  Didi magija : kūrybiškas gyvenimas be baimės / Elizabeth Gilbert ; iš anglų kalbos vertė Agnė Puzauskaitė. – Vilnius : Vaga, 2016 (Vilnius : BALTO print). – 236, [3] p. ; 22 cm. – Orig. antr.: Big magic. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 978-5-415-02434-6 (įr.)

didi-magija_z1Amerikiečių rašytojos Elizabeth Gilbert knygos – neišsemiamas skirtingo amžiaus ir skirtingus gyvenimo kelius pasirinkusių žmonių įkvėpimo šaltinis. Šįkart mylima autorė mosteli naują burtą – knygą “Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės”, kurioje dalijasi išmintimi ir savitu požiūriu į kūrybiškumą. Ji griauna itin gajus stereotipus apie neatsiejamą kūrybos ir kančios ryšį ir primena mums, koks lengvas ir vaiskus gali būti kūrybiškas gyvenimas.

Pasakodama savo asmeninės patirties ir bičiulių istorijas, autorė kursto puoselėti smalsumą, gyvenime veikti tai, kas teikia didžiausią džiaugsmą, ir stoti akistaton su savo baimėmis. Kad ir ko norėtume – parašyti knygą, kurti menus, įveikti sunkumus darbe, įgyvendinti ilgai atidėliojamą svajonę ar tiesiog kasdieną paversti ryškesne ir laimingesne – “Didi magija” įteiks jums bilietą „pirmyn“ į atradimų ir eksperimentų kelionę.

Elizabeth Gilbert – pasaulinio bestselerio “Valgyk, melskis, mylėk” ir daugelio kitų kūrinių, apdovanotų literatūrinėmis premijomis (PEN / Hemingway award, National Book award) autorė. “Didi magija: kūrybiškas gyvenimas be baimės” – jau ketvirtoji leidyklos VAGA išleista autorės knyga.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 13,480
VERSLUMO UGDYMUI
GARSINIAI SKAITYMAI ,,VAKARAI SU IEVA SIMONAITYTE“ VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų