Paskelbta  Rgp 10, 2017

SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Brandinančios nesėkmės : kaip pakilti suklupus / Brene Brown ; [iš anglų kalbos vertė Jurgis Šečkus]. – Vilnius : Abigailė, [2017] ([Vilnius] : BALTO print). – 255, [1] p. ; 21 cm – Žurnalo „Tapati“ knyga. – Orig. antr.: Rising strong. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 978-609-8153-09-5

brene-brown-brandinančios-nesėkmėsPažeidžiamumo fizikos dėsnis paprastas: jei pakankamai daug ir dažnai išdrįsime, mes būtinai klysime. New York Times bestselerių „Didi drąsa“ ir „Netobulumo dovanos“ autorė pasakoja apie tai, ko prireiks, kad vėl pakiltumėte, ir kaip išdrįsę išsiaiškinti, ką iš tiesų jaučiame ir kas iš tiesų įvyko, galime parašyti naują ir drąsią savo istorijos pabaigą. Sunkumai gali mus išmokyti būti drąsiais ir ryžtingais, o kildami po nesėkmės atrasime gilesnę prasmę, išmintį ir viltį.

Kai neigiame savo skausmingas istorijas, jos mus įvardija.

Kai jas pripažįstame, galime patys parašyti joms pabaigą.

Socialinių mokslų daktarė Brené Brown įžiebė pasaulinę diskusiją apie drąsą, pažeidžiamumą, gėdą ir vertę. Jos tyrimai atskleidė gilią tiesą: Pažeidžiamumas – ryžtas atsiskleisti ir būti pastebėtu, kai sėkmė negarantuota – yra vienintelis būdas atrasti meilę, bendrystę, kūrybą ir džiaugsmą. Bet drąsiai gyventi nėra lengva: mes neišvengiamai suklupsime ir krisime.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 13,481
VERSLUMO UGDYMUI
GARSINIAI SKAITYMAI ,,VAKARAI SU IEVA SIMONAITYTE“ VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų